Uživatel nepřihlášen
Rox Cox's blog
RSS kanál blogu
Píše: Rox Cox - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Rox Cox's blog

SranDDa Seriál: DDíl druhý aneb ODDHALENÍ!

Pátek 15.4.2011 22:30 - Autor: Rox Cox
To se mi líbí

SranDDa Seriál: DDíl druhý aneb ODDHALENÍ!Bylo nebylo, za sedmero Radeony a za sedmero monitory, kolem údolí bídáků z NVIDIE, přes močál flamů a věznici zabanovaných, kousek od centra AMD v jedné spustošené puklině, daleko od objektivity, temný svět největšího fanouška AMD, černokněžníka DDho s rudým pláštěm vypraným v ATielu, svět DDWorld.

DDÍL DRUHÝ: ODDHALENÍ

Legenda pravý, co jsi na Facebooku vyjádřil, toť svatou mocí jsi ozářil! Tato pověst je našim hrdinům dobře známa, ač jeden z nich, co právě napsal druhý díl, onen samotný profil na Facebooku dokonce nemá! Na FB je to tak pouze na Vernysovi. Na to navazuje naše příhoda z úterý, kdy zrovna Vernys lezl na zeď NVIDIA Česká republika. Jak si tak četl příspěvky fanoušků, objevil něco zcela znepokojujícího... něco naprosto úžasného... něco na co jsme všichni čekali! Oficiální vyjádření! Oficiální zničení! Oficiální ODDHALENÍ!

¡OMG!
¡OMG!

Article by Vernys: Ano, správně. Jeden uživatel položil otázku ohledně DDWorldu a sice, zda-li s tím studentíkem z Plzně nechtějí něco udělat... Na tento dotaz odpovědělo české zastoupené Nvidie ve smyslu, že spolupráci ukončili zhruba před 3 lety kvůli změne objektivního uživatelského magazínu na fanouškovský web konkurecnce. Grafiky prý dostává jen tehdy, kdy je není už komu dát na testy. Zajímavé a to DD v březnu tvrdil, že kartu má už otestovanou. V zápětí ve svém článku (Preview: AMD HD6990 vs GTX590) uvedl, že ji ještě nemá a o týden se to opozdí. Recenzi na GTX 590 DD do dnes ještě nevydal. Zajímavé...

Po tomhle "oddhalení" už se THE DD nemůže ohánět nějakou objektivitou, když jeho stránka je fanstránka AMD. Bohužel jsme mu to nešli nandat do komentů, protože by to stejně nemělo smysl, ale alespoň si teď můžeme udělat o AMDWorldu obrázek sami.

Říká se, že člověk se stárnutím moudří. U našeho kazisvěta je to ale zcela naopak! Jeho poslední recenze je tak vykutálená, až bychom si z toho nablili do svého plechového miláčka. To je taková kulišárna! Taková ubohost!!!

Prostě dokonalá!
Prostě dokonalá!

Zde náš příběh končí, jelikož DD na nás seslal úDDer hněvu a ochromil nám klávesnice, abychom se trápili s tou na obrazovce, na které se nedají psát příběhy, ale věřím, že zanedlouho mu tak nandáme, že mu upadnou jeho černorudé spešl dioptriofinity brýle!

P.S: Ano já vím, tenhle článek je ze slabšího soudku. Je to tak trochu rychlovka, ale snad to nebylo tak strašné a věřím, že se tu objevily už i horší články.

Závěr by Vernys: Ano, naše honba za objektivitou zdaleka nekončí a věřím, že takovýchto DDho FAILů se v budoucnu dočkáme ještě několik :). Fanděte nám a podpořte nás tím, že oceníte naši snahu vyšším hodnocením :O

P.S: Již brzy se můžete těšit na průvodce výběrem herního PC!

Tisk
Hodnocení:
( 8.9 / 28 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku SranDDa Seriál: DDíl druhý aneb ODDHALENÍ!
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
vernys    @Vivi :-D Už něco připravujeme, zkusím to dnes ještě dodělat :-D Jsme rádi, že se líbí! ! :dance:vernysvernys1495    16.4.2011 22:17 vernys

@Vivi :-D Už něco připravujeme, zkusím to dnes ještě dodělat :-D Jsme rádi, že se líbí! ! :dance:

Vivi    Já chci víc! Jen do něj, zlého černokněžníka! :DVivivivi2630    16.4.2011 22:16 Vivi

Já chci víc! Jen do něj, zlého černokněžníka! :D

NightShade    Nice :-DNightShadenightshade855    16.4.2011 19:50 NightShade

Nice :-D

Raccon    Je to takovej zajímavej postřeh :)Racconraccon2993    16.4.2011 17:24 Raccon

Je to takovej zajímavej postřeh :)

vernys    @Raccon Páni, ani jsme nevěřili, že se to někomu bude líbit :-D Děkujeme! Holt pravda musí dříve nebo později ven. Jinak jak už je napsáno v závěru, můj příští článek bude už "normální" :-)vernysvernys1495    16.4.2011 14:13 vernys

@Raccon Páni, ani jsme nevěřili, že se to někomu bude líbit :-D Děkujeme! Holt pravda musí dříve nebo později ven. Jinak jak už je napsáno v závěru, můj příští článek bude už "normální" :-)

Raccon    Tak tohle mě dostalo :DRacconraccon2993    16.4.2011 14:08 Raccon

Tak tohle mě dostalo :D